Hakkımızda
Hizmetler
Hazır Paketler
AVM
Cadde-Sokak
Broşür Dağıtımı
Referanslar
İletişim

Optimum AVM Haftasonu Paketi

Aktivite Günleri: Haftasonu 2 Gün ( Cumartesi - Pazar )

Paket İçeriği:

- AVM Alan Kiralama
- Örümcek Stand
- Örümcek Masa
- 2 Roll Up
- Broşürlük
- Stand Tasarım - Kurulum - Sökülüm
- Hostes
- Notebook
- Nakliye
- Veri Girişi ve Raporlama Hizmeti
- Depolama 

          


Fiyat: 9.300 TL + KDV

Bu paketi sizin için uygulayabilmemiz için istediğiniz çalışma tarihinden minimum 15 gün önce onay vermeniz gerekmektedir.

Paket içeriğindeki tüm hizmetler paket fiyatına dahil olarak tarafınıza sunulacaktır. Çalışmanın devamlılığı olması durumunda depolama hizmetinden de ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

Yılbaşı, Sevgililer Günü gibi tüm özel günlerde ayrıca fiyat sorunuz.

Talepleriniz ve tüm sorularınız için talep formu doldurabilir ya da müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

StandBU.com - AVM Tanıtımı - Cadde, Sokak Tanıtımı - Broşür Dağıtımı - Tanıtım Hizmetleri StandBU, Stand tasarım, AVM Stand Tanıtımı, AVM Tanıtımı, Sokak Tanıtımı, Cadde Tanıtımı, Stand Tanıtım, Stand Tanıtımı, Stand Hostesi, Stant Tanıtım, Stant Tanıtımı, AVM Akvitiesi, AVM Stand, AVM Stant, Broşür Dağıtımı, Insert Dağıtımı, Fuar standı, Fuar stantı, Stand Uygulama, Stant Uygulama, AVM Hostes, AVM Alan Kiralama, Market Tanıtımı, Market, Promosyon, Tadım, Tadım Hostesi, Tadım Standı, Tadım Stantı, Plazma Kiralama, Notebook Kiralama, Hostes, Model Hostes, Fuar Hostesi StandBU.com AVM, Cadde, Sokak ve tüm alanlardaki tanıtım çalışmalarınızı alan kirası, stand, hostes, raporlama ve tüm hizmetleriyle bütün bir hizmet olarak sizlere sunuyor. Tüm alanlar için firmanızın bütçesine uygun paketleriyle sizlere hizmet veriyor.