Hakkımızda
Hizmetler
Hazır Paketler
AVM
Cadde-Sokak
Broşür Dağıtımı
Referanslar
İletişim


StandBU.com şirket ve kurumların AVM Tanıtımları, Sokak ve Cadde tanıtımlarının tüm etaplarıyla beraber

StandBU.com özgün, kaliteli ve dürüst hizmet sunmayı hedefleyerek, firma ve kurumların başta AVM Tanıtımları, Sokak ve Cadde Tanıtımları olmak üzere tüm tanıtım çalışmalarını başından sonuna kadar yönetmek amacıyla BU Ajans bünyesinde kurulmuştur.

Dinamikliği, dürüst ve prensipli çalışma anlayışı ile birlikte firmalarına sadece iş yapmayı değil, aynı zamanda onların gözünden bakıp hedeflerine ulaşmalarını sağlamayı misyon edinmiştir.

StandBU.com İstanbul genelindeki AVM ve Belediyelerle yaptığı anlaşmalar çerçevesinde sizlerin tanıtım süreçlerinizi hızlı bir şekilde yönetir ve tüm hizmetler dahil olacak şekilde en uygun maliyetleri size sunar. Bu kapsamda sektöre hazır paket anlayışını da getiren StandBU.com, bütçesi dahilinde tanıtım, pazarlama bütçesini ne şekilde kullanacağından emin olamayan şirketlere geniş bir yelpaze sunar.

StandBU projelendirme, stand tasarım, stand kurulum, proje yönetimi, hostes-host hizmetleri, data toplama, raporlama, notebook kiralama, nakliye, depolama gibi hizmetleri kendi bünyesinde tam bir hizmet olarak vermektedir.

Tüm hizmet ve paketlerimiz için Hizmetler ve Hazır Paketler menülerinden bilgi alabileceğiniz gibi iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

StandBU.com - AVM Tanıtımı - Cadde, Sokak Tanıtımı - Broşür Dağıtımı - Tanıtım Hizmetleri StandBU, Stand tasarım, AVM Stand Tanıtımı, AVM Tanıtımı, Sokak Tanıtımı, Cadde Tanıtımı, Stand Tanıtım, Stand Tanıtımı, Stand Hostesi, Stant Tanıtım, Stant Tanıtımı, AVM Akvitiesi, AVM Stand, AVM Stant, Broşür Dağıtımı, Insert Dağıtımı, Fuar standı, Fuar stantı, Stand Uygulama, Stant Uygulama, AVM Hostes, AVM Alan Kiralama, Market Tanıtımı, Market, Promosyon, Tadım, Tadım Hostesi, Tadım Standı, Tadım Stantı, Plazma Kiralama, Notebook Kiralama, Hostes, Model Hostes, Fuar Hostesi StandBU.com AVM, Cadde, Sokak ve tüm alanlardaki tanıtım çalışmalarınızı alan kirası, stand, hostes, raporlama ve tüm hizmetleriyle bütün bir hizmet olarak sizlere sunuyor. Tüm alanlar için firmanızın bütçesine uygun paketleriyle sizlere hizmet veriyor.