Hakkımızda
Hizmetler
Hazır Paketler
AVM
Cadde-Sokak
Broşür Dağıtımı
Referanslar
İletişim

StandBU olarak İstanbul genelindeki AVM lerle yaptığımız anlaşmalara istinaden sizlere planlama ve bütçe hazırlama aşamalarında da yardımcı olacak şekilde Hazır AVM Tanıtım Paketleri hazırladık.

Bu paketleri Hazır Paketler menüsünden görebileceğiniz gibi fiyat listemizi indirerek de kullanabilirsiniz.

Bu paketlerde size sunmuş olduğumuz hizmetlere ek hizmetler talep edebileceğiniz gibi, özel talepleriniz çerçevesinde revizeler de yapılabilmektedir.

Tüm talepleriniz için İletişim bölümünden proje yöneticilerimize ulaşabilir ya da talep formu doldurabilirsiniz.

StandBU.com - AVM Tanıtımı - Cadde, Sokak Tanıtımı - Broşür Dağıtımı - Tanıtım Hizmetleri StandBU, Stand tasarım, AVM Stand Tanıtımı, AVM Tanıtımı, Sokak Tanıtımı, Cadde Tanıtımı, Stand Tanıtım, Stand Tanıtımı, Stand Hostesi, Stant Tanıtım, Stant Tanıtımı, AVM Akvitiesi, AVM Stand, AVM Stant, Broşür Dağıtımı, Insert Dağıtımı, Fuar standı, Fuar stantı, Stand Uygulama, Stant Uygulama, AVM Hostes, AVM Alan Kiralama, Market Tanıtımı, Market, Promosyon, Tadım, Tadım Hostesi, Tadım Standı, Tadım Stantı, Plazma Kiralama, Notebook Kiralama, Hostes, Model Hostes, Fuar Hostesi StandBU.com AVM, Cadde, Sokak ve tüm alanlardaki tanıtım çalışmalarınızı alan kirası, stand, hostes, raporlama ve tüm hizmetleriyle bütün bir hizmet olarak sizlere sunuyor. Tüm alanlar için firmanızın bütçesine uygun paketleriyle sizlere hizmet veriyor.