Hakkımızda
Hizmetler
Hazır Paketler
AVM
Cadde-Sokak
Broşür Dağıtımı
Referanslar
İletişimTüm Hazır Paket ve Tanıtım İhtiyaçlarınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Talep formumuzu doldurup çalışmalarınız için teklifimizi almak için lütfen yandaki formu eksiksiz doldurunuz. Size 1 saat içerisinde proje yöneticilerimiz tarafından dönüş yapılacaktır.

StandBU İletişim Bilgileri:

BU TANITIM ORGANİZASYON TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.

Adres: Asil Sok. Avrasya İş Merkezi Kat:1 No:22-23 Hasanpaşa - Kadıköy - İSTANBUL


Tel:    +90 (0216) 359 59 44 ( PBX )
Faks: +90 (0216) 359 59 43


E-mail: info@standbu.com

Talep Formu
Firma Adı :
Yetkili Kişi :
Telefon :
Fax :
E-Posta :
İşin Tanımı :
Personelin Görevi :
İşin Başlangıç Tarihi :
İşin Bitiş Tarihi :
Resimde gördüğünüz karakterleri girin :
StandBU.com - AVM Tanıtımı - Cadde, Sokak Tanıtımı - Broşür Dağıtımı - Tanıtım Hizmetleri StandBU, Stand tasarım, AVM Stand Tanıtımı, AVM Tanıtımı, Sokak Tanıtımı, Cadde Tanıtımı, Stand Tanıtım, Stand Tanıtımı, Stand Hostesi, Stant Tanıtım, Stant Tanıtımı, AVM Akvitiesi, AVM Stand, AVM Stant, Broşür Dağıtımı, Insert Dağıtımı, Fuar standı, Fuar stantı, Stand Uygulama, Stant Uygulama, AVM Hostes, AVM Alan Kiralama, Market Tanıtımı, Market, Promosyon, Tadım, Tadım Hostesi, Tadım Standı, Tadım Stantı, Plazma Kiralama, Notebook Kiralama, Hostes, Model Hostes, Fuar Hostesi StandBU.com AVM, Cadde, Sokak ve tüm alanlardaki tanıtım çalışmalarınızı alan kirası, stand, hostes, raporlama ve tüm hizmetleriyle bütün bir hizmet olarak sizlere sunuyor. Tüm alanlar için firmanızın bütçesine uygun paketleriyle sizlere hizmet veriyor.